Březen 2012

Hotel Paradise - Hledá se nejnižší IQ ČR!

8. března 2012 v 23:33 | ----A.
Jak jste zřejmě zaznamenali, TV Prima rozjela na svém kanálu Prima Love novou reality show s názvem Hotel Paradise. Celý námět a pojetí této soutěže je dle mého názoru laciné, ne-li přímo nevkusné. Tomu odpovídá i výber soutěžících. Šest holek "prsa-zadek-make-up", pět kluků "stereoidy-upnuté tričko". Je to ovšem jako s botami od Deichmanna - hezké dokud se do toho neobujete. Naprosto všichni soutěžící jsou totiž naprosto hloupí. Nikoliv naivní nebo nevyzrálí, oni jsou normálně hloupí, zvláště pak dívky. Kdykoliv některá z nich otevře svá ctěná ústa, vychrlí se na vás snůška kravin. Když to není sprosté slovo, přijde pomluva na někoho dalšího.

Za čtyři dny sledování toho pořadu jsem došla ke dvěma zjištěním:
1/ Jsem geniální. (Tohle přesvědčení u mne převládá denně od 22.15 do 23.10.)
2/ Jsem šťastná, že nejsem povrchní, zmalovaná, hloupá nána. (Tohle přesvědčení je permanentní.)

Paradoxně mi nejsympatičtější připadá slečna Zuzana, slovenská playmate. Možná se nechává fotit nahá a je jí to jedno, ale dokáže mluvit i o něčem jiném, než její kolegyně.

Opravdu nevím, jak "rafinovaný" výběr adeptů na výhru, jež se pohybují na hranici debility, zapůsobil na ostatní, ale přiznávám, já se dívám a dívat se budu. Člověk si aspoň na tu hodinku připadá jako intelektuál, upřímně se zasměje nad lidskou hloupostí a začne pociťovat úctu ke kvalitnímu vzdělání. Tyto komické figurky takové štěstí zřejmě neměli, těm v hlavách kvete brokolice...

Rozhovor: Modelka Kristýna Pumprlová

3. března 2012 v 20:58 | ----A.

KRISTÝNA PUMPRLOVÁ: "Rodiče vždy dbali na to, abych neskončila s vatou a kyblíkem na blití."


Kristýna Pumprlová. Mladičká, přesto v zahraničí již velice známá modelka s kořeny na Moravě. V poslední době se dostává do podvědomí také českého národa, ale jak už to tak u nás bývá, média si na ní najdou vždy jen to nejhorší.

Já jsem tuto blondýnku poprvé zaznamenala v soutěži Dívka roku, aby taky ne! Výrazné rysy, symetrická tvář, postava dle aktuálního diktátu módního průmyslu, ale především neuvěřitelný úsměv. I díky těmto darům přírody téměř osmnáctiletá Češka dobývá svět. Ale co člověku řeknou fotografie nebo krátké posty na Facebooku? Já se o slečně Pumprlové chtěla dozvědět víc. Právě proto jsem ji požádala o tento rozsáhlý rozhovor, díky němuž ji můžeš poznat lépe i ty!