Listopad 2015

OUTFIT INSPIRACE: V čem do školy?

4. listopadu 2015 v 12:38 | Adéla


Tohle známe všechny. Je ráno, horní víčko se odmítá pustit spodního, myšlenky se točí jen kolem toho, jakou si vymyslet výmluvu, proč nemůžeme do školy a musíme se vrátit do království peřin. V tomhle stavu jsme rády, že trefíme do koupelny, natož abychom kouzlily s šatníkem. Tak už se netrap, stačí ti jen základní kousky a můžeš být kočka!


Klasika džíny a tričko ti vytrhne trn z paty kdykoliv! Že je to nuda? Ale kdepak! Stačí je doplnit pár výraznými prvky! Jak sis už asi všimla, vysloveně se vyžívám ve třech barvách - v modré, šedé a černé. A pro ta rána, kdy má můj mozek naprostý blackout a kreativní já půlnoc, se na tuto kombinaci mohu spolehnout jako na kouzelnou formuli.


Prvním takovým malým zázrakem, jenž z obyčejných džín a trička učiní hit sezóny, jsou klobouky. Nasaď si jednu výraznou pokrývku hlavy a závan nudy je v tu ránu ten tam!


Druhým prvkem je delší sako nebo lehký kabátek, kterým zajistíž, že si ve škole neuženeš zánět ledvin nebo angínu a zároveň společně s kloboukem dokonale skloubíš eleganci s ležérností. Tuto vrchní vrstvu zvol v kontrastní barvě s ostatními prvky outfitu. Budeš se cítit dokonale pohodlně a přesto chic, není to přesně to, co je pro přežití dne ve škole klíčové?Ale do čeho si dát knížky? Pro tento účel ti skvěle poslouží černý koženkový batůžek. Vypadá elegantně, zároveň je však velmi praktický a každému tvému outfitu dodá pomyslnou třešničku.


KABÁT: Assuili
BOTY: Deichmann
BATOH: Next
KLOBOUK: Takko
JEANY: House